همتا؛
حس خوب خانواده بودن

پلتفرم همتا؛ هدیه شادی برای خانواده ها

ما بر این باوریم که داشتن خانواده یک حق انسانی است و در این مسیر به عنوان یک حامی و تسهیل گر کنار شما هستیم، ما فرصتی را ایجاد می کنیم که اهدا کنندگان بتوانند رویای خیلی از افراد را به حقیقت تبدیل کنند.

در همتا با توجه به غربالگری دقیقی که صورت می گیرد فقط درصد کمی از افراد ثبت نام کننده پذیرفته می شوند به این معنی که استانداردهای خود را بر اساس اخلاقی ترین روش ها جهت ایجاد تطابق بالا با والدین مورد نظر و انتخاب بهترین اهدا کننده و جانشین رحم طراحی کرده ایم.

فرایند غربالگری دقیق ما برای اهدا کنندگان شرایط اجتماعی، پزشکی و سبک زندگی و موارد دیگر را پوشش می دهد. در کنار این فرایند مشاوره ی پزشکی ما می توانند به تمام سوالات والدین پاسخ دهند. ما می دانیم که اهدای تخمک یا اهدای رحم جایگزین یک تجربه تجدید است به همین دلیل ما به اهداکنندگان خود در هر مرحله راهنمایی شخصی ارائه می دهیم و آن ها را در این مسیر آگاهانه و همدلانه پشتیبانی می کنیم.

در همتا ما فقط 5 درصد از اهداکنندگان را می پذیریم، اهداکنندگان تخمک ما دارای ویژگی ها برتری هستند آنها باهوش سرشار از انگیزه های انسان دوستانه و متعهد هستند.

هدیه شادی برای خانواده ها

از همین امروز برنامه ریزی برای داشتن یک خانواده را آغاز کنید

بیشتر آنهایی که با ناباروری مواجه هستند و دنبال اهدا کننده تخمک هستند در ارتباط با افرادی که بتوانندترکیب ژنتیکی فرزندان مورد نظر فرزندانشان را داشـته باشند شکست می خورند ماه ها یا حتی سال های حیاتی را برای یافتن اهدا کننده مناسب برای تشکیل خانواده هدر ندهیم به برنامه همتا اعتماد کنید تا بتوانید افراد جوان و سالم را پیدا کنید که متعهد به کمک به شما در تشکیل خانواده باشند.

شروع جستجو

تعهد ما

تعهد همتا به والدین

به والدین

ما قول می‌دهیم هر کاری که در توان داریم انجام دهیم تا به شما کمک کنیم تا رویاهای خود را برای پدر و مادر شدن و رشد خانواده خود محقق کنید. شما می توانید روی ما حساب کنید تا به شما کمک کنیم تا هر چه راحت تر به پایان سفر خود برسید.

تعهد همتا به جانشینان

به جانشینان

راهنمایی و پشتیبانی مداوم، درک صمیمانه از فرآیند و تضمینی برای یافتن والدین مناسب برای شما. این تعهد ما به جانشینان است و ما می توانیم به خاطر افراد و برنامه هایمان به این تعهد احترام بگذاریم.

تعهد همتا به اهدا کنندگان تخمک

به اهداکنندگان تخمک

از آنجایی که شما در دادن بهترین هدیه ممکن به والدین مورد نظر کمک می کنید، ما به شما قول جبران منصفانه، راهنمایی گام به گام یک هماهنگ کننده برنامه و احساس رضایت باورنکردنی را می دهیم که در جای دیگری نمی توانید به دست آورید.

با ما در ارتباط باشید

تماس با ما